Masaż Lublin - opinie pacjentów

Menu:

Masaż Lublin - Opinie pacjentów

Pacjentka lat 34

Psycholog. Ból w okolicy piersiowej kręgosłupa oraz w lewym stawie kolanowym, wada postawy "okrągłe plecy". Po terapii wyraźa poprawa ruchomości stawu kolanowego i jego wydolności w sensie odporności na obciążenia. Ustąpiły również dolegliwości bólowe w okolicy piersiowej kręgosłupa, wyraźna poprawa samopoczucia, większa łatwość utrzymania prawidłwej postawy. Dziękuję pięknie!

Pacjent lat 37

Sztywność i dolegliwości w okolicy lędźwiowej kręgosłupa. Po jednej terapii manualnej wyczuwalne poprawne rozluźnienie kręgosłupa i zmniejszenie dolegliwości.

Pacjent lat 37

Bóle po urazie kręgosłupa w odcinku lędźwiowo-krzyżowym, nawracające. Po jdenej terapii wyraźna poprawa. Serecznie polecam

Pacjent lat 49

Sztywność i drętwienie nóg, bóle piekące między łopatkami, bóle głowy, bóle ramion, nie możność skrętów głowy. Po terapii nie ma już bólu, aż trudno w to uwierzyć, bo czegoś mi brakuje, bólu do którego się przyzwyczaiłem, sama przyjemność i łaskotania jak przy gojeniu się ran. Dziękuję serdecznie za pomoc.

Pacjent lat 40

Bóle okolicy lędźwiowej i prawej nogi od trzech lat. Po pierwszej wizycie duża poprawa. Po drugiej zniknął ból. Serdecznie polecam. Gorąco dziękuję za pomoc

Pacjentka lat 59

Cierpiałam z powodu dolegliwości kręgosłupa w odcinkach szyjnym, lędźwiowym, piersiowym. Moja praca , jestem adwokatem, wymaga ciągłego siedzenia przed komputerem i nad aktami spraw. Wcześniej nim trafiłam do gabinetu medycyny naturalnej korzystałam z róznych form pomocymedycznej, ale również medycyny manualnej. Dawały efekt na krótko. Po pięciu zabiegach w gabinecie p. Takahiro Sato nastąpiła zupełna poprawa stanu zdrowia. Przestałam odczuwać bóle głowy i inne towarzyszące moim schorzeniom dolegliwości. Jaestem bardzo zadowolona z udzielonej pomocy i polecam wszystkim zabiegi w tym gabinecie.

Pacjentka lat 57

Lecznie w gabinecie rozpoczęłam w 2009 r. Cierpiałam z powodu dolegliwości kręgosłupa 37 lat. Bolała mnie głowa, prawe ramię. Lekarze specjliści proponowali usunięcie dolegliwości poprzez wykonanie zabiegu chirurgicznego. Po pierwszej wizycie w gabinecie ból w dużej mierze ustąpił, po drugiej było jeszcze lepiej. Polecam wszystkim cierpiącym ze schorzeniami kręgosłupa właśnie ten gabinet. Moje uznanie i zadowolenie nie ma granic podziwu, a jednocześniej zachwytu. Dziękuję.